Tłumik Nielsen SubSonic .22

Optymalny tłumik montowany odprzodowo wyłącznie dla kalibru .22

  • 380,00 zł
  • szt.
  • Płatność przelewem, Pobranie, Płatność gotówką

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję warunki w nim zawarte oraz oświadczam, że jestem uprawniony do nabycia tłumika.

Kaliber: 22 LR

Optymalny tłumik dla kalibru .22

Optimalny tłumik dla kalibru .22 LR i wiatrówek.
Niewiele potrzeba, aby wytłumić dźwięk wystrzału pocisku .22 LR i tak niewielkich objętości prochu. Ten mały i lekki tłumik wykonano z aluminium i jest znakomitym połączeniem skuteczności tłumienia z bardzo niską ceną.

 

Wyłącznie do kalibru:

  • 22 LR

Kalibry

Tłumik SubSonic .22 przeznaczony jest wyłącznie do kalibrów .22. Nie zaleca się używanie tego modelu do kalibru 22-250 ze względu na dużą objętość prochu. Dla tego kalibru zalecany jest tłumik Sonic 35, który charakteryzuje się znacząco większą trwałością.

Pomimo średnicy przelotowej większej od .17, model ten nie będzie zbyt efektywny dla kalibrów .17 ze względu na ich dużą objętość prochową, przewyższającą .22. Dla kalibrów .17 zdecydowanie lepszym wyborem pod względem efektywności tłumienia dźwięku i trwałości jest model SubSonic .17.

Specyfikacja techniczna

Waga: około 123 g

Średnica: 35 mm

Długość: 135 mm

Długość poza końcem lufy: 135 mm


Konserwacja i utrzymanie

Nigdy nie strzelaj przy przegrzanym tłumiku lub lufie. Zalecana jest aplikacja niewielkiej ilości środka typu WD40 od tyłu przed montażem lub po użytkowaniu, zwłaszcza, gdy tłumik używany jest przy dużej wilgotności powietrza.

Wysusz tłumik w pozycji pionowej przed jego przechowywaniem.

Do czyszczenia tłumika zalecamy używanie wyłącznie olejku i szmatki. Unikaj używania zasadowych środków czyszczących, myjek ultradźwiękowych i wszelkich past ściernych.

W celu zachowania możliwości demontażu modułów tłumika, zaleca się okresowe smarowanie gwintów olejkiem.